Znamení Kozoroh

Kozoroh 21. prosince - 20. ledna je desátým znamením zvěrokruhu a je spojován s planetou Saturn. Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou obvykle ambiciózní, cílevědomí a pracovití jedinci. Jsou pevní a vytrvalí, schopní plánování a přizpůsobení se změnám, které se v jejich životě vyskytnou.

Kozorozi jsou známí svou strukturální povahou a důrazem na tradici a stabilitu. Jsou vynikajícími organizátory a mají sklony k praktickému a realistickému přístupu k životu. Jsou také schopni být tvrdí a neústupní, když se snaží dosáhnout svých cílů a plánů.

Na druhou stranu mohou být Kozorohové považováni za poněkud rezervované a chladné emočně. Mají tendenci potlačovat své pocity a často se potýkají s komunikací svých emocí. Jsou loajální a pečliví partneři, ale mohou mít problémy s vyjádřením lásky a emocionálním propojením s ostatními.

Celkově jsou Kozorohové spolehliví a odhodlaní jedinci, kteří vynikají v dosahování svých cílů a materiálního úspěchu. Jsou silní a vytrvalí, a dokážou překonat jakékoli výzvy, které se jim postaví do cesty.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

199200
1199200

Značky

Položek k zobrazení: 1