Znamení Střelec

Střelec 22. listopadu – 21. prosince je deváté znamení zvěrokruhu a je spojován s ohnivým prvkem. Lidé narození ve znamení Střelce jsou obvykle optimističtí, dobrodružní a spontánní. Jsou zvídaví, sebevědomí a mají sklony k filozofickému myšlení.

Střelci jsou také známí svým nadšením pro cestování, objevování nových míst a kultur. Jsou velmi společenští a rádi tráví čas s přáteli a rodinou. Jsou také velmi spontánní a rádi zkoumají nové možnosti a příležitosti.

Jednou z charakteristických vlastností Střelců je jejich nezávislost a touha po svobodě. Nemají rádi omezení a chtějí mít kontrolu nad svým životem. Jsou také velmi nadšení a energičtí, což znamená, že se jim často daří přitahovat štěstí a úspěch.

Na druhou stranu mohou Střelci být také náchylní k tomu být příliš impulzivní. Mají tendenci nerozvážně jednat nebo mluvit bez přemýšlení o následcích. Jsou také náchylní k tomu být nerozhodní a mohou se unavit z rychle se měnících plánů.

Celkově jsou Střelci velmi pozitivní a náruživí lidé, kteří se snaží využít všechny možnosti, které život má k nabídnutí. Jsou inspirováni novými výzvami a neustále se snaží růst a rozvíjet se.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

199200
1199200

Značky

Položek k zobrazení: 1