Provázkové náramky Kabbalah

Provázkový náramek kabbalah, známý také jako "náramek štěstí" nebo "červený náramek", je jeden z nejznámějších symbolů kabaly. Kabala je židovská mystická tradice, která se zabývá studiem duchovního porozumění a božského původu světa.

Provázkový náramek Kabbalah se obvykle skládá z červeného provázku a je často spojen s ochranou před zlem a přitahováním štěstí. Náramek se nosí na levé ruce a připisuje se mu schopnost odvracet negativní energie a proniknout do vyššího duchovního povědomí.

Význam a využití provázkových náramků kabbalah může být různý, v závislosti na osobě, která je nosí. Někteří lidé věří, že náramek jim přináší štěstí, zdraví, bohatství a ochranu před zlými silami. Jiní lidé vidí náramek jako symbol duchovního spojení s kabalistickou tradicí nebo jako připomínku konceptu "rozesílání dobra", kdy nositel může představovat šíření pozitivní energie a dobra ve světě.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Cena

69169
169169

Značky

Položek k zobrazení: 9
Kaballačervená 1kor
149 Kč
Původně: 149 Kč
99 Kč / ks
Kabala s matný křištál II log
239 Kč
Původně: 239 Kč
119 Kč / ks
Kaballa červená 5kor
149 Kč
Původně: 149 Kč
119 Kč / ks

Provázkové náramky kabbalah jsou k dispozici v různých provedeních a často jsou také ozdobeny jinými talismany nebo symboly. Je dobré si vybrat náramek od ověřeného prodejce nebo uznávaného zdroje kvůli autenticitě a kvalitě.