Náramky zvěrokruhu

Náramek zvěrokruhu a znamení je originální a stylový doplněk, který symbolizuje vaše astrologické znamení. Každé znamení zvěrokruhu má svou vlastní charakteristiku a osobnostní rysy, které se odrazí i v designu náramku.

Zvěrokruh, známý jako astrologický zvěrokruh, je geometrický diagram rozdělující oblohu na dvanáct částí, zvaných astrologické znamení. Každé znamení je spojeno s určitým obdobím v průběhu roku a má určité charakteristiky a vlastnosti spojené s ním. Známými znameními zvěrokruhu jsou například Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby. Astrologové věří, že znamení zvěrokruhu může ovlivnit osobnost a osud jednotlivce a pomoci jim lépe porozumět sami sobě a ostatním.

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Cena

199200
1199200

Značky

Položek k zobrazení: 12

Nosíme je jako amulet nebo talisman, který nám připomíná naše vlastní charakterové vlastnosti a pomáhá nám se spojit se sebou samými a s kosmickými energiemi. Náramky zvěrokruhu a znamení mohou být také skvělým doplňkem ke každodennímu outfitu a přidat mu špetku mystiky a zvědavosti.