Párové náramky Kabbalah s jmenem

Minimalistické náramky kabbalah s vlastním jménem pro páry z lásky.

Dámský náramek je vytvořen z odolného a voskovaného provázku (1 mm) a černým plastovým korálkem velikost 6x3 mm, mezi které vkládáme jemné červené mačkané korálky. 

Pánský náramek je také vyroben z bavlněného a voskovaného provázku (1 mm) a černým plastovým korálkem velikost 6x3 mm, mezi které vkládáme matně černé korálky. 

Nezapomeňte do poznámky napsat jméno, které na náramek chcete. (označit políčko "Zadat poznámku pro prodejce") ve 3. kroku objednávky. 

Standartě vyrábíme náramek s dámským jménem v pánské velikost a náramek s pánským jménem v dámské velikosti. Pokud si přejete náramky udělat naopak, napište to prosím do poznámky.

 

Můžeme doručit do:
27.9.2023
Skladem (1 ks)
Kód: 1242
Značka: WUX
239 Kč 219 Kč
Kategorie: Náramky pro páry
Záruka: 1 rok
Barva korálku: Černá, Červená, Černá matná
Barva provázku: Červená
Materiál náramku: Voskovaný provázek, Plastový korálek
Kabbala s textem pár II logo
239 Kč

Velikost náramku

Náramek vyrábíme v Dámské velikosti 16 cm a Panské velikosti 18 cm, ale díky stahovacímu zapínání si velikost jednoduše nastavíte podle potřeby a tak skvěle  padne na každé zápěstí.

Jak vybrat velikost náramku

Jelikož každý náramek vyrábíme právě pro Vás, rádi velikost upravíme podle Vašeho přání. Stačí velikost zápěstí, napsat do poznámky ve 3. kroku objednávky.(označit políčko "Zadat poznámku pro prodejce")

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: